Alice a...

4. prosince 2007 v 9:18 | Gigina |  Knížky co mě baví
Tak jsem si šla jednou do knihovny a vidím tam knížku Alice a Dooost dobrá ségra. Tak jsem si to půjčila a docela mě to i baví.

zatím jsem četla jen pár. Mno tak první dám ty, který jsem četla....

Alice a dóóóst dobrý rande

Taťka někoho má. Myslím, nějakou ženu. A naše mamka to být nemůže, protože furt ještě cestuje po světě. Existuje jediný řešení - nemilosrdná sesterská špionáž. Vím, že to je krutý, ale my prostě musíme odhalit tu šerednou pravdu...
Alice a dóóóst dobrá schíza
Všechny strašidelné věci jsou podivné. Myslím to jedno malé kouzlo lásky a další věc ztřeštěné pobíhání lesa u Královniny obory. Pak je tu to podivné mizení trpaslíků… hmm. Ale ještě tu je ta nejdivnější věc: co přesně se děje mezi Billym a jednou z mých nejlepších kámošů...?
Alice a dóóóst dobrý šoky
Idol nebo největší propadák? OK, Linn je obvykle vlídná asi tak jako nabručená vosa, ale teď když má nového kluka, který si říká Q a je hlavní zpěvák v Roubíkově skupině, zdá se, že začíná chladnout. Problémem je, že Linn si myslí, že je super, ale proč já a Jabla máme pocit, že ve skutečnosti je superodpornej?

Alice a dóóóst dobrá ségra

Jabla se chová divně (dobře, divněji než normálně). Jednu chvíli brečí a neví proč, a za chvíli příjde domů s novým oblečení (Ke kterýmu asi přišla od nějaké nákupní víly, vím přece že nemá žádné peníze). Co se to děje s mojí sestrou?
_Toto jsem četla_______________________________________________________

Alice a dóóóst dobrý Vánoce

Dobře, je čas na zábavu... er, právě teď si myslím, že tu zábava spíš chybí - souvisí to s mými haštěřícími se sestrami, a Chloe která krade mé skvělé nápady. Aspoň doufám, že letos můžu dostat pusu pod jmelím (Jasně že můžu!).

Alice a dóóóst dobrá rodinka

Moje rodina je podivná. Mojí nejstarší sestře je 17, ale táhne jí na sedmdesát, moje další sestra je pořád duchem někde pryč (doslova, její pokoj je navíc celý ověšený žárovičkovými řetězy) a můj malý bratříček je vesmírný kadet. Já? Nějakým způsobem jsem dopadla normálně, ale je to fakt těžký. Jen si to nechte vyprávět...

Alice a dóóóst dobrý kámoši

Ta holka vypadá jako Sandie, ale od kdy moje nejlepší kámoška kopíruje všechno co dělám a zbytečně se uráží? Myslím si že to samý se muselo stát s mámou Kyry - ta čarodějnice na kterou si Kyra neustále stěžuje vypadá dost sympatiky. To se všichni mí známí zbláznili, nebo jsem se dostala do nějakýho paralelního světa?!

Alice a dóóóst dobrý úlety

Kluci jsou podivný stvoření... a poslední dobou se kluci v mém životě chovají čím ještě podivnějš. Například Billy. Chová se jako totální kašpar (což dokazuje ten incident s podprsenkou na hlavě), ale co je horší - z nepochopitelných důvodů k němu začínám pociťovat něco jako lásku a žárlivost (což mě děsí!). A aby toho nebylo málo, Tor se taky chová nějak podivně - má to něco společného s myšíma klukama a holkama a taky s mámou. Máte z toho v hlavě guláš? Tak to nejste sami...
Alice a dóóóst dobrý mejdlo
Je konec školy - a je čas na mejdan! Poslední týden školy je hodně legrační (OK, legračnější než normálně). Sportovní běh je opravdu legračnější než nelegrační kulhání a, oh ano, jak jsem mohla zapomenout na katastrofální hru FLAŠKU...?

Alice a dóóóst dobrej vopruz

Jestli je tohle legrace, tak jsem Kylie Minogue. Taťkův dlouho ztracený bratr přijel na návštěvu ... Strýček Joe se naneštěstí vrátil s hnusnou manželkou a ďábelskými dvojčaty - kteří lezou na nervy všem mým kamarádům odstrašují mi kluky a celkově mi ruinují život!
Alice a dóóóst dobrý lovestory
Láska je ve vzduchu! Billy a Sandie jsou už vážně hodně přeslazení, babička se Stanleym se brzy vezmou, a taťka s Torovou novou učitelkou Růžou spolu vycházej dost dobře... Mě se tenhle blázinec netýká, ale zapomněli jsme na jednu docela důležitou osobu. Erm, například na mamku?
Alice a dóóóst dobrý zmatky
Alfie, Alfie, Alfie... jak moc cool může být jeden kluk? A není jen zábavný, ale i sladký, milý a navíc z Jably udělal místní celebritu! Ale proč si jich Linn tak dobírá? No jo, k mojim sestrám přece vzájemné štěkání patří, ale mezi mamkou a taťkou je snad zase všechno v normálu, ne? No, ne tak docela...
Alice a dóóóst dobrej stresík
Zkrátka, zut alors... jakoby kouzlem, se v Crouch Endu objevila celá parta francouzských kluků. (OK, to kvůli výměnnýmu pobytu.) Já a moje "amies" jsme zoufalé ze všech pokusů oslovit je (a potýrat je) naši špatnou francouzštinou. Všechny moje amies kromě Jen - která najednou zmizela. Uh-oh...

Alice a dóóóst dobrá partička

Já a moje kámošky jsme připraveny na nás zeměpisný výlet (až na Kyru, která se oblékla jako kdyby šla na diskotéku). Jediná otrava je Sandiin stesk po Billym. Ale kdo by jí měl říct, že se má dát rychle do kupy...? Kvůli ní totiž máme nové, skvělé přátele - erm, chci říct, nepřátele...
Alice a dóóóst dobrej hepáč
Všechny ty podivnosti v mém životě my zamotaly hlavu víc než obvykle. Nejdřív Sandiini rodiče, kteří jí oznámili ty velký zprávy, pak Linnino hrozivé prohlášení, a vrchol všeho byl Jablin oltáříček s Johnnym Deppem. Nic dalšího mě nemůže překvapit. Nebo může?
Ješte mi teda hodně zbývá na přečtení :) :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FrozenAngel FrozenAngel | Web | 5. prosince 2007 v 14:32 | Reagovat

heh ja som citala Alica a dost dobre sooky...a to nema chybu...chcem ich vsetky =))

2 Domíík x)) Domíík x)) | Web | 1. listopadu 2008 v 10:16 | Reagovat

četla sem jich už mrtě x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.